Hakkimizda

www.SuSohbet.Net 2007 yılında yayın hayatına başlamış olan ve 10 yıla yakın süredir bedava sohbet servisi sağlayan kişisel bir web sitesidir. İlk dönemler java tabanlı bir alt yapıya sahip olan sitemiz ilerleyen ve gelişen internet teknolojilerini, alt yapısına entegre ederek bugün tüm yazılım sistemleri ile uyumlu hale gelmiştir. Mobil cihazlar ile uyumlu olan alt yapımız ile dielrseniz tablet bilgisayaraınızda dilerseniz de Android yada IOS akıllı cep telefonlarınız üzerinden kesintisiz olarak erişim sağlayabilirisniz. Web sitemiz tamamen ücretsiz bir servis lup kullanıcılarından hiç bir ücvret talep etmemektedir. Üyeliksiz sohbet ortamında anlık ileti sistemi ile binlerce kullanıcı ile aynı anda tanışıp arkadaş olabilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Yeni nesil bir sohbet anlayışı ile yeni arkadalıklar ve kalıcı dostluklar için hizmet veren sitemiz, Türkiye ve dünya genelinden eniş bir kullanıcı yelpazesine sahip olup kendi alanında en iyi siteler arasında yer almaktadır. Dinamik ve profesyonel kadrolarımız ile her zaman en iyi olma ylunda emin adımlarla ilerleme misyonunu kendimize görev edinmiş bulunmaktayız.

VİZYONUMUZ

Mutlak kullanıcı memnuniyeti ile güleryüzlü bireyler ve kaliteli bir sohbet ortamı oluşturmak, seviyeli, kültürlü elit bireyler ile aynı ortamda samimi bir dostluk oluşturmak ve özgün bir anlayış ile ilerlemek. Özgüvenli, samimi, sıcak bir ortamda yeni insanlar ile kaynaşıp tanışmak ve tanıştırmak amacında olan sitemizin kaliteli sohbet vizyonu gün geçtikçe daha profesyonel bir hal almaktadır.